Par Mums!

Veikals Burinieks, jeb vienkārši Burinieks ar sevi iepazīstināja valmieriešus jau tālajā 2008. gadā. Kādēļ to darījām, jautāsiet? Vēlējāmies atvērt tādu veikalu, kāds pietrūka pašiem, jo ģimenē visi esam vairāk vai mazāk makšķernieki jau 4 paaudzēs. Bijām viens no pirmajiem veikaliem, kas sāka piedāvāt klientiem plašā klāstā kvalitatīvas un labas preces, piemēram  Rapala, Shimano, Daiwa, Kuusamo, Strike Pro un daudzas citas. Pašiem vienmēr ir patikušas labas lietas un vēlējāmies, lai pie tādām tiek arī citi. Ļoti daudz no tā, ko tirgojam, cenšamies pārbaudīt dzīvē. Saviem klientiem vienmēr pasakām, kā ir - ir vērts pirkt vai nav. Teiksiet, tāda nav pārdevēja daba, bet tādi mēs esam, un ar to arī esam ieguvuši mūsu klientu uzticamību. Un tas nekas, ka reizēm nākas norakstīt zaudējumos lietas, kas nav pārdošanas vērtas. Jo galvenais mūsu komandas darba dzinulis vienmēr ir bijis apmierināts klients. 

Lai būtu klientiem ērtāk sasniedzami, esam atvēruši arī veikalu Cēsīs (Piebalgas iela 1a). Par jaunumiem veikalā, mūsu kapteiņa saķertajiem lomiem un no tiem pagatavotajām receptēm varat sekot līdzi mūsu Facebook lapās "Veikals Burinieks" un "Veikals Burinieks Cēsis" (varam pačukstēt, ka līdakas šašlika recepte uzspridzināja mūsu lapu - vairāk kā 50 000 skatījumu. Iesakām arī jums to nobaudīt). Liels paldies par uzticību visiem, kas visus šos gadus ir bijuši un ir vēl joprojām mūsu klienti, paldies visiem jaunajiem klientiem, paldies jums katram par labajiem vārdiem, par vēlējumiem, ko ikdienā mums veltāt. Saprotam, ka darbs, kas  darīts tūlīt, tūlīt jau apaļus 15 gadus un ir mūsu sirdsdarbs, netiek darīts veltīgi. Un šobrīd speram solīti tālāk.

Nu beidzot tas mirklis ir pienācis - INTERNETA VEIKALS BURINIEKS.LV - jūsu ērtībai. Ceram, ka jūs šo novērtēsiet un mūsu klientu pulks paliks arvien kuplāks. Šajā veikalā esam ievietojuši praktiski visas preces, kas ir nopērkamas uz vietas mūsu veikalos, nevis pārkopēti saraksti no katalogiem. Tas nodrošinās ātru preču piegādi jums. Darbu esam darījuši no sirds iesaistot visu ģimeni (par ko mūsu mīļajiem milzīgs PALDIES), jo tikai komandā ir spēks un mūsu dzīves devīze - Viens par visiem un visi par vienu!

Uz tikšanos, gan klātienē: Valmierā, Garā ielā 7(ieeja no Kārļa ielas), gan Cēsīs, Piebalgas 1a, gan tagad arī internetā BURINIEKS.LV